Jak na pěkné a pevné nehty? Dodržujte naše rady…

0
644

Krásné nehty...Mít krásné nehty je snem většiny žen i slečen. Občas postačí pravidelná péče a vaše ruce a nehty se vám odmění dokonalým vzhledem. Pokud budete dodržovat sedm následujících rad, vaše nehty budou dokonalé.

1. Zhruba dvakrát týdně nanášejte na nehty zpevňovací lak s obsahem proteinů. Můžete tak činit na čisté nehty, ale i na nehty s jednou vrstvou laku.

2. Nehty hydratujte vždy po tom, jak si myjete ruce. To znamená, že ruce si třeba pravidelně krémovat. Zkuste například krém na ruce Atoderm od kosmetické značky Bioderma.

3. Před spaním si do rukou vmasírujte silnou vrstvu hydratačního a premastňujúceho krému. Ještě vhodnější bude dětský olej. Doporučujeme například Sebamed, 150 ml za cca 100Kč.

4. Hydrataci můžete dopřát nehtům při každé volné příležitosti. Například, když si večer sednete k televizi. Nakrémujte ruce silnou vrstvou krému a zabalte do rukavic. Nechte působit klidně i hodinku-dvě.

5. Při domácí péči nehty nepilujte příliš. Mohla byste je poškodit a výsledkem budou nehezké záděry.

6. Lakování bude pro vaše nehty to pravé ořechové – pokud budete používat laky bez formaldehydu. Ty totiž nehty zbytečně vysušují a způsobují lámání a štěpení. Zkuste například laky Sante – jejich cena se pohybuje kolem částky 230 Kč.

7. Najděte si dobrou manikérku a svou nehty svěřte do jejího pravidelné péče. Jednou měsíčně ji požádejte, aby vaše nehty jen přeleštila. Navštěvujte ji zhruba třikrát měsíčně. Pokud vám to však rozpočet nedovolí, zkuste zvládnout péči doma.

VIDEO: Blogerka a péče o nehty

Zdroj obrázku: Freeimages.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here