Jak na pevnější poprsí? Máme pro vás super tipy…

0
1098

Jak na pevná a krásná prsa?
Jak na pevná a krásná prsa?
Která žena netouží po bezchybně vytvarovaných prsou? Méně pevné poprsí je proces, který se přirozeně spojuje s věkem. Prsa postupně ztrácejí pružnost a pevnost. Plastická operace však není jediným řešením. Zkombinujte pravidelné cvičení, masáže, vhodnou kosmetiku a výsledky se dostaví.
Zkombinujte pravidelné cvičení, masáže, vhodnou kosmetiku a výsledky se dostaví.

Přirozený pokles prsů se u ženy jednoznačně projeví kolem 40-tky, ale jsou mnohé faktory, které mohou způsobit jejich povislost již mnohem dříve. Rizikové faktory jsou zejména těhotenství, kojení, prudké kolísání hmotnosti, ale i menopauza, či nesprávně zvolené spodní prádlo.

Prsa nemají svaly, proto o ně musíme správně pečovat. Cviky, masáže, krémy a nošení správné podprsenky vám v tom pomohou. Zkuste několik jednoduchých rad, které si můžete vyzkoušet bez velkých investic.

1. Zpevňující cviky

Existuje několik způsobů, jak posílit prsní svalstvo, například cviky s činkami, kliky, kroužení paží, šplhání. Vhodným sportem na posílení je i cyklistika, běžkování, box či tanec. Asi nejvhodnějším sportem je však plavání. Vyberte si, co vám nejvíce vyhovuje. Důležité je věnovat se těmto cvikům pravidelně, alespoň třikrát týdně. Po několika týdnech pocítíte zpevnění a napnutí pokožky.

VIDEO: Cviky pro pevnější prsa

2. Zpevňující maska

Skvělým řešením pozvednutí povislého poprsí je maska z okurek a vaječného žloutku. Okurka má charakteristické tonizační vlastnosti na pokožku, vaječný žloutek obsahuje velké množství bílkovin a vitamínů, které dodají pružnost povislým prsům.

Postup: 1 menší oloupanou okurku rozmixujte v mixéru. Přidejte 1 žloutek a 1 lžičku kvalitního margarínu nebo hydratačního krému. Znovu umixujte. Masku natřete na prsa i celý hrudník a relaxujte 30 minut. Nakonec smyjte vlažnou až chladnou vodou a řádně nakrémujte. Masku aplikujte 1 krát týdně.

3. Olivová masáž

Jemná masáž olivovým olejem je pro povisnutá prsa skvělá metoda. Olivový olej je bohatý na látky, které jsou důležité pro prevenci proti rakovině, pomohou i ochablé pokožce a zlepší i tón pleti.

Postup: Vlijte si do dlaní trochu oleje a jemně ho zahřejte. Masírujte krouživými pohyby směrem nahoru. Při 15 minutové masáži 4 až 5 krát týdně výrazně zlepšíte prokrvení a pokožka bude mít stále hezčí, zdravější a pevnější vzhled. Olej můžete střídat, vyzkoušejte například arganový, jojobový, nebo olej z avokáda. Pokud do masáže zapojíte i svého partnera, výsledek se znásobí! Vyzkoušejte!

4. Ledové vzkříšení

Pokud máte pocit, že vašim prsům ke kráse už nic nepomůže, neházejte flintu do žita! Vyzkoušejte je probudit ledovou masáží. Tento způsob je jeden z nejobyčejnějších, ale zároveň nejúčinnějších tipů na návrat k pevné a pružné pokožce. “Ice masáž” s oblibou využívají i slavné celebrity, vyzkoušejte to také.

Postup: Vezměte si 2 kostky ledu a jemně přejíždějte v kroužcích kolem vašich prsou. Vydržte alespoň 1 – 2 minuty. Prsa osušte a můžete si obléci podprsenku. Masáž provádějte tak často, jak můžete. Pro dosažení nejlepšího výsledku kombinujte všechny metody dohromady.

Vyzkoušejte: 30ti denní výzva pro pevná prsa

Zdroj obrázku: Freeimages.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here