Jak vypadat mladší? Máme pro vás několik tipů!

0
51

Chcete vypadat mladší? Zkuste naše tipy!
Chcete vypadat mladší? Zkuste naše tipy!
Ne, nemusíte hned podstoupit plastickou operaci na nějaké specializované klinice, abyste vypadali mladší a lepší. Stačí si osvojit a vyzkoušet pár triků, které vám pomohou k mladšímu vzhledu … Zkuste si přečít naše tipy, pomohou vám.

Používejte rozjasňovač pleti

Ne, není to zbytečnost – filmové hvězdy nedají na něj dopustit. Dobrý rozjasňovač vám dodá zdravý a šťavnatý vzhled. Možností je hned několik: Můžete ho použít buď na celý obličej, nebo pod make-up, nebo jej smíchat s makeupem. Zajímavě však vypadá i to, pokud si ho nanesete zcela na závěr, když už máme nanesený make-up, na hřbet nosu, na lícní kosti nebo pod obočí.

Natočte si řasy

Řasy si natočte buď kleštičkami na natáčení řas nebo se objednejte v salonu na profesionální úpravu řas. Takto upravené řasy vydrží natočené až kolem tří měsíců. Pokud si je zvýrazníte řasenkou, oči se krásně otevřou, pohled se rozjasní a oči budou působit větší.

Nezapomínejte zvýraznit líčka

S přibývajícím věkem tvář ztrácí na plnosti a můžete působit přepadeně a unaveně. Proto nezapomínejte dodat svěžest své tváři zvýrazněním lícních kostí – nejlépe k tomu určeným štětcem.

Prosvětlete si tmavá místa

Vnější koutky očí, rýhy mezi nosem a ústy, ale i koutky úst, to vše jsou místa, které vrhají stín, což způsobuje, že tvář působí unaveně a starší. Zkuste si je prosvětlit korektorem, který je o odstín světlejší než je váš make-up. Korektor je třeba jemně rozetřít do ztracena.

Používejte kvalitní pleťové krémy

Nešetřete na nesprávném místě – a na kvalitních pleťových krémech dvojnásobně ne! Vybírejte si krémy s účinnými látkami, které korigují vrásky a zlepšují pevnost pleti. Takové krémy již po nanesení zanechávají pleť hladší a zářivou.

Vyberte si správný odstín rtěnky

I správně vybraná rtěnka dokáže zázraky. Pokud si dokážete vybrat pro sebe vhodný odstín, bude vypadat vaše tvář živější a i úsměv bude zářivější. Pokud máte bílé zuby, můžete si zvolit výrazné a studené odstíny rtěnky. Pokud však zuby mají zubní sklovinu zbarvenou mírně do žluta, vybírejte raději teplejší odstíny rtěnky.

Pohlídejte si svoji váhu

Pokud trpíte nadváhou, snažte se shodit aspoň pár kil. Obézní lidé vypadají starší. Na druhou stranu se nesnažte zhubnout rychle a drasticky, odnesla by to (kromě zdraví) i vaše kůže. A nemusíte vypadat zrovna jako Twiggy – koneckonců se říká, že ve zralém věku si musíte vybrat mezi zadnicí a obličejem. Buď budete superštíhlá, nebo skoro bez vrásek.

Pečujte o svoje vlasy

Se zlámanými, suchými či poškozenými vlasy vypadáte starší. Takže o vlasy důkladně pečujte – používejte kvalitní regenerační přípravky, pořiďte si speciální péči přesně pro ten typ problému, kterým vaše ozdoba hlavy trpí.

Pijte hodně vody, na alkohol zapomeňte

Pamatujte si, že voda ničí tuky a že voda potlačuje hlad. Pak ji budete pít s chutí, ne? Kromě toho také zlepšuje pleť, udržuje vám energii, chrání ledviny a tak dále. Naopak po alkoholu roste vaše břicho téměř před očima. Pleť stárne, šedne, vaše játra a vůbec celé tělo trpí… Takže povolena je jen jedna zdravotní sklenička vína denně, a pak už pijte jedině vodu.

Najděte si svoji podprsenku

Správná velikost, či tvar podprsenky je polovina úspěchu. Ta správná volba dokáže z vašeho výstřihu udělat přímo zázrak. Nepodceňujte koupi spodního prádla a vždy si ji při koupi vyzkoušejte. Můžete tak mít nejen hezčí poprsí, ale i štíhlejší pás.

Dejte bacha na rty!

I ty nejjemnější rty ztrácejí věkem pružnost. Tmavé a matné rtěnky to jen zdůrazňují. Růžové barvy a lesky dají vašim rtům mnohem mladší vzhled.

Omlaďte víčka

Víčka jsou dalším problémem v procesu stárnutí. Věkem začínají ochabovat. Zkuste si pohrát s očními stíny a vyzkoušejte tento trik. Použijte světlejší a barevnější odstíny ve vnitřním koutku oka a tmavší směrem ven od oka.

Mixujte styl oblékání

Mix stylu v oblékání je moderní v každém věku. Zapomeňte na usedlé kostýmky a tmavé neforemné oděvy, které vám roky ještě přidají. Zkuste se oblékat sexy a nadčasově. Ale pozor, zapomeňte na krátké minisukně a ostatní věci, které jste nosili ve dvacítce.

Mějte respekt k barvám

Vyhněte se extrémním barvám na vlasy. Pokud jste blondýna, používejte přirozené barvy, a zapomeňte na peroxid jako má například Lady GaGa. Vězte, že nesprávný výběr barvy na vlasy vám může přidat o pěkných let více.

Mějte se ráda

Svěží tělo s mladým vzhledem vyžaduje pozitivní myšlení a je důležité mít ráda samu sebe.

Ruce jsou naše vizitka

Náš věk se nejčastěji odráží právě na krku, dekoltu a rukou. Kůže na rukou je tenká, a proto není po čase taková pružná jako kůže na jiných partiích našeho těla. Věnujte jim proto trochu volného času na peeling a následné důkladné nakrémování.

Zejména v nadcházejícím chladném období jsou naše ruce vystaveny chladu, mrazu a často trpíme suchou pokožkou. Kvalitní hydratační krém, aplikovaný několikrát za den však může tyto problémy snadno vyřešit. V rámci péče o ruce nezapomínejte ani na úpravu nehtů.

Svěží vůně je super

Věk můžete oklamat i mladistvými svěžími vůněmi. Svou volbu při výběru parfému upřete na svěží ovocnou či květinovou vůni. Těžší vůně se mnohým automaticky spojují se staršími dámami. V případě, že mezi ně ještě nechcete patřit, svěží parfém bude vhodnou volbou.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here