Přírodní make-up – jak ho udělat?

0
207

Jak na přírodní líčení?
Jak na přírodní líčení?
Chcete se naučit líčit tak, aby nikdo nezpozoroval, že máte make-up? Přečtěte si pár šikovných kroků, které vás navedou na to, jak pracovat s barvami a intenzitami.

Tutoriál: Naturální líčení

Při líčení není podstatné množství produktů, které použijete. Větší význam má fakt, jakou technikou se líčíte. Takže se nemusíte zaměřovat na kvantitativní stránku. Soustřeďte na to, že rozumíte, jak jednotlivé vrstvy nanášet a jaký je efekt. Kroky k dokonalému přírodnímu líčení jsou tyto:

1. Hydratovaná hebká pleť

Tak trochu omílaný začátek. Ale bez toho to nejde. Pokud máte pleť jako smirek, nikdy nebude líčení působit přirozeně. Menším problémem jsou barevné nedokonalosti, jak drsné nepěstované plochy. Takže použití krému a podkladové báze je zaručeně významným krokem k úspěchu.

2. Krytí barevných problémů

Pokud vás trápí kruhy pod očima, žilky, či jizvy ve výrazně tmavším odstínu než je pleť, měli byste sáhnout po velmi krycí korekční formě, čímž předejdete tomu, abyste musela dávat hodně mejkapu. Na červené fleky použijte zelený korektor, na fialové a hnědé kruhy použijte korektor dožluta nebo oranžova.

3. Make-up

Make-up s lehkou texturou naneste štětcem pro rovnoměrnost, přičemž vedle vlasů a čelisti nehraničte tvář, ale rozpracujte líčení směrem ven do ztracena. Pokud není nutné, nezasahujte do oblasti krku. Snažte se začít s malým množstvím. Pokud nějaká nedokonalost kouká, raději ji ještě přetřete lokálně korektorem.

4. Rozjasňující korektor

Korektor o odstín až dva světlejší než je make-up naneste do oblasti pod očí.

5. Transparentní pudr

Celé líčení zafixujte transparentním pudrem. Zachová barvy, které jste docílila rozjasněním.

6. Tvářenka nebo bronzer

Tento odstín musí být přirozený. Aby tak působil, sáhněte po starorůžové nebo zahnědlé barvě a přejeďte po lícní kosti, nebo těsně pod ní, pro její zvýraznění.

7. Obočí

Obočí musí zůstat co nejpřirozenější, proto použijte světlejší tužku nebo stín a jemně přejeďte po linii obočí, abyste mu jasně definovala tvar. Nevyrábějte mu však žádné nepřirozené tvary.

8. Oči

Aby oči působily přirozeně, ale zároveň získaly jemný důraz, je podstatné použít stín, tužku a spirálu. Oční stín by měl být v béžové nebo světle až středně hnědé barvě. Tmavě hnědou tužku letmo použijte podél horních řas. Podle potřeby ji můžete použít i dolů, jemně směrem do středu oka. Linka vypadá přirozeněji pokud se dává do oblasti jak rostou řasy. Směrem k vnitřnímu koutku by měla ztrácet. Řasenka je ideální černá.

9. Rty

Naturální lesk, případně rtěnka je v béžové, starorůžové, meruňkové a světlehnědé barvě.

VIDEO: Přírodní líčení

Zdroj obrázku: Freeimages.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here