Trendy líčení pro letošní rok

0
223

eyes againMódě nepodléhají jen účesy a oblečení, ale také líčení. Co je vlastně moderní? Moderní je to, co za chvilku vyjde z módy. Trendy v líčení ženy pouze inspirují, neznáme to, že co je trend musím za každou cenu nosit, přestože mi to nesluší. Pokud nahlédneme na módní mola, tak vévodí opět klasika – bronzová pleť, jemné stíny v pastelových odstínech, linky v různých podobách, zářivé barvy a lesklé výrazné rty.

Tekuté oční linky a jste „in“

Vracejí se sedmdesátá léta a s nimi jak již bylo výše uvedeno jemně výrazné pastelové odstíny. Ty nanášejte až k obočí, kde musí jemně procházet kolem koutku očí. Používejte jeden dominantní odstín, a proto je velmi důležité najít ten správný, aby zdůraznil barvu vašich očí. Je tady novinka – zaměření na oční linku. V tom případě nepoužívejte žádné stíny a linka může být klidně hrubší a v zajímavém tvaru. Pohrát si tedy můžete s jejím ukončením a také s barvami. Proč nevyzkoušet jinou barvu než černou?

 Zdůrazněte přirozenou krásu svého obličeje

A pokud vás zajímá trendy odstín, tak je to hnědá barva. Vizážisté hnědým odstínem nešetří i během jednotlivých týdnů módy. Hnědé stíny se hodí na jakoukoli příležitost. Právě touto svou univerzálností si získaly naše srdce. Co se nepoužívá, tak jemně lesklé stíny. Pozor na bronzovou barvu, tato barva se nehodí všem ženám a ve výsledku nebudete hezká, ale divná. Stále je v kurzu i jemný nudě style. Na ten vám postačí aplikovat si obyčejnou spirálu a máte tím vyřešené celkové líčení.

Velmi výraznou novinkou je tedy aplikování pouze stínu jediné barvy. Nekombinujte ho a ani nedolaďujte s postupným stínováním v dané barvě. Nechte vyniknout jednoduchost. S touto novinkou se pojí i častější používání broskvové barvy, která skvěle vynikne i na opálené pokožce.

Jednoduché líčení – ohromující efekt

Tuto sezónu budete in díky nenápadnému a jednoduchému líčení.  Proto je důležité se zaměřit na přirozený make-up podle vaší pleti. Dámy by neměly být zbytečně tmavé.  Tmavší přidává věk, světlejší odstín ubírá věk. Kromě pleti se vizážisté zaměřují i na celkovou úpravu vzhledu. Nesmíme zapomínat na výrazné rty, které zaujmou hned na první pohled. Tuto sezónu se vsadilo na dokonalé, neslepené řasy a krásné plné rty bez lepivého efektu, buď v absolutním mate nebo v absolutním lesku. Na trh se dostaly kosmetické výrobky, které splňují efekt 3 v 1, vyživují jako balzám, barví jako rtěnka a lesknou se jako lesk na rty. Je pouze na vás, abyste si vybrali svůj správný odstín, který se hodí k vašemu typu pleti.

Výrazné barvy očních stínů jedinečně doplní a oživí váš outfit. A pokud se nebojíte experimentovat a toužíte být extravagantní, můžete vyzkoušet i barevné linky. Vypadá to úžasně.

VIDEO: Trendy líčení 2015


Zdroj obrázku: Freeimages.com

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here