Bezešvá podprsenka: neviditelný zázrak pod vaším oblečením

0
1801

14996418Vyztužená, nevyztužená, push-up – tyto tři druhy podprsenek jsou asi nejznámější a ve skříni je má snad každá žena. To ale neznamená, že by jiné neexistovaly. Pozornost si bezesporu zaslouží také podprsenka bezešvá. Skvěle totiž vypadá, je pohodlná a navíc neprosvítá přes oblečení, takže si k ní můžete obléci i pořádně sexy model – aniž by vám hrozilo faux pas.

Budete volná jako pták

Už samotný název bezešvá podprsenka vypovídá o mnohém. Podprsenka sestává z jediného kusu látky, nemá žádné švy a díky tomu se nikde nezařezává ani nedře. „Když si obleču bezešvou podprsenku, po pár minutách ani nevím, že na sobě vlastně nějakou podprsenku mám,“ potvrzuje svoji zkušenost naše čtenářka Katka.

Bezešvé podprsenky jsou zkrátka nesmírně pohodlné a využijete je při jakékoliv příležitosti – ve škole, v práci, na večírku, doma, při sportu nebo taky na spaní. Jak je libo.

Oblečení jaké chcete

Určitě znáte ten nepříjemný pocit, kdy vám podprsenka pod upnutým bílým tílkem nepříjemně prosvítá a tvaruje na tílku reliéf svého povrchu. Tak s bezešvou se vám nic podobného nestane. Už nikdy.

Jsou k tomu hned dva důvody. Zaprvé bezešvé podprsenky bývají hladké a zadruhé dokonale přilnou k vašemu tělu, takže s ním téměř splynou a pod oblečením pak vůbec nejsou vidět. Klidně si oblečte upnuté tričko nebo šaty a dejte světu na odiv svůj dekolt – žádné módní faux pas vám nehrozí. Zaručeně.

Parádní kousky, které skvěle vypadají

Ne nadarmo se říká, že sebevědomí ženy se odvíjí od toho, jak pěkné spodní prádlo na sobě má. Výrobci bezešvých podprsenek tohle dobře vědí, takže dnes vyrábí opravdu krásné kousky, které si v ničem nezadají s krajkovanými nebo jinými luxusními podprsenkami.

Třeba v internetovém obchodě lascana-shop.cz najdete desítky bezešvých podprsenek prestižních značek, jako jsou právě Lascana, Nuance nebo Triumph. A do jedné vypadají fantasticky, takže si mezi nimi určitě vyberete.

VIDEO: Blogerky radí – jak si vybrat podprsenku

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here