Dokreslete svůj outfit doplňky!

0
766

BW_EstrellaMódní trendy jsou přelétavé a každý rok se mění. No móda se neustále opakuje. To, co bylo trendy před 40 lety, může být zítra opět v kurzu. Důkazem toho je i návrat hippie módy ze 70. let minulého století – šátky kolem hlavy, kulaté brýle, plátěné tenisky, riflové šortky a květované vzory. Kromě toho je zpět námořnický styl a nejen v módě, ale i v bytových doplňcích. Jaké jednotlivé kousky jsou tedy v kurzu?

Jakou bundu si vybrat na chladnější večery?

Kožené dámské bundy jsou zpět. Pozor, nemohou mít však jakýkoliv tvar. Nekupujte si žádné neforemné něco, co si říká bunda. Důležité je, aby pěkně kopírovaly linii vašeho těla. In jsou tmavé barvy s vycpávkami na ramenou, jednoduchý design, žádné cetky-hračky. Kromě toho jsou chic i kratší riflové bundičky, které můžete nosit prakticky ke všemu.

Ponča jsou zpět

Ponča se k nám dostali z Mexika, ale místo vousatých Mexičanů jezdících na oslu se sombrero a tequilou jsou ideální pro vás, dámy. Různé vzory, barvy, vaší představivosti se meze nekladou. Tak jako pončo prošlo mnoho hranic, dokud se sem dostalo, tak se nebojte bourat hranice konvence ani vy. Kromě toho vás mohou zahřát i elegantní dámské svetry, které podtrhnou vaši ženskost přece víc než pončo.

Nepodceňujte magickou sílu doplňků

Znáte to, že celý život se skládá z detailů? Tak i dokonalý outfit se skládá z detailů. Přestože už dávno neplatí, že kabelka musí být stejné barvy jako boty, na detailech záleží. Dejte si záležet na tom, aby kovové části kabelky ladily s vašimi šperky. Máte na kabelce stříbrné přezky? Noste i stříbrné náušnice a náhrdelníky. Máte kabelku modré barvy? Snažte se o to, aby i vaše peněženka byla v těchto odstínech. Ano, i detail dokáže vytvořit dobrý dojem?

Neodpustitelné chyby v image

Doplňky k vašemu outfitu jsme vybrali, ale co to pomůže, pokud uděláte chyby ve svém  image. Všichni chceme vypadat co nejlépe. A nelžete zbytečně okolí, že vám je jedno co si druzí o vás myslí, protože sami víte, jak velká je to lež. Každému přece na jeho zevnějšku záleží, i když někomu víc, někomu méně.

Příliš mnoho vůně

Myslíte si, že čím více parfémů se šíří z vašeho těla a oblečení, tím svůdnější jste? Inu, nedivte se, že muži krčí nosy, když projdete kolem. Příliš mnoho parfému či jiné vůně, vám dokonale zkazí image. Celkem postačí kvalitní a solidní vonící antiperspirant, nebo si stříkněte skutečně jen trochu oblíbené vůně na strategická místa. Vždyť víte, jak se říká, méně je někdy více.

Neupravené nehty

Ať byste na sebe natáhli ten nejlepší outfit a tvářili se absolutně neodolatelně, vše by mohlo ztroskotat na takové drobnosti, jakou jsou vaše špinavé nehty. Vy si řeknete, že je to maličkost, ale muži vám takový přešlap nemusí odpustit.

Sníh ve vlasech a na ramenou

Lupy trápí větší množství populace. Pokud je to i váš problém, jistě se s tím vyplatí něco dělat, protože bílé tečky ve vašich vlasech či dokonce na ramenou oblečení vám na kráse a sebevědomí rozhodně nepřidají. Proto je třeba hledat vlasovou kosmetiku či přípravky proti lupům, které však nepomohou, pokud se nezbavíte stresu, který je prý největším strůjcem suché, odlupující se pokožky hlavy.

Mastné vlasy

Tady není, co dodat. Mastné vlasy jsou odpudivé nejen u žen, ale také u mužů.

Chlupy

Ochlupení je přirozené, řeknete si. No na některých místech nemá co hledat. Chlupy trčící z nosních dírek a uší je jednou z nechutnosti nejvyššího kalibru. Proto udržujte svůj “porost” nakrátko a naučte se chloupky pravidelně zastřihávat.

Je lepší takovým chybám našeho zevnějšku předcházet, tedy pokud nechcete strávit svůj život naříkáním nad tím, proč nejste žádaná. No ne?

VIDEO: Kosmetika, doplňky, oblečení

 

Zdroj obrázku: commons.wikimedia.org

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here