Jak nosit kožíšky a kožešinu? Mrkněte na naše tipy!

0
922

Zima je v plném proudu, teploty klesají pod nulu a tehdy člověk zatouží být zachumlaný do teplé deky s šálkem horké čokolády v ruce. Idylická představa, ale ve spěchu běžného dne to pochopitelně není vždy možné. Musíme přece chodit do školy, práce, prostě za povinnostmi. Proč však nespojit užitečné s příjemným? Posledním hitem této sezóny je přece kožešina, která spojuje právě tyto dvě vlastnosti.

Kožešina (pravá nebo umělá, to už je jen na vás) zaplavila nejen přehlídková mola, ale i naše obchody. Střihů a barevných provedení je nepočítaně, je si z čeho vybírat. Pozor by si měli dávat jen ty, které mají nějaké to kilo na víc. V kombinaci s vysokými podpatky a tmavými barvami má však i tento problém řešení. Nechte se inspirovat následujícími tipy jak kožešinu nosit.

Kožešinové kabáty

Kožešinový kabát byl vždy znakem luxusu, výsadou vysoké společnosti a znakem vytříbeného citu pro módu. Je nadčasový a hodí se tak mladším ročníkům i členkám starší generace. V současnosti se nosí tak jednobarevné modely jednoduché ho střihu, klasické modely ze zvířecím motivem i odvážné kabáty veselých barev jako sytá růžová či modrá.

Vesty

Jemnější varianta kožešinových kabátů je vesta. Stala se velkým hitem, protože rázem ozvláštnit outfit a povýší ho o úroveň výš. Neutrální i výrazná vesta s potiskem se perfektně hodí nejen k úzkým tmavým kalhotám a obtažené topu, jakož i ke šatům úzkého střihu po kolena. S tenkým opaskem, zvýrazňujícím pás, bude poutačem pozornosti č.1!

Doplňky

Pro ty z nás, které nemají buď odvahu nebo chuť nosit na sobě velké plochy kožešiny je zde i alternativa v podobě doplňků. Kožešinová čepice jako ruská princezna? Šála jako diva minulého století? Nebo kožešina na kotníkových kozačkách ala sebevědomá žena? V obchodech se jistě najde dostatek doplňků z tohoto hřejivého materiálu.

Kožešinové šílenství propuklo už v plném proudu. Tento trend je nejen praktický, ale rázem z tebe vyčaruje sebevědomou ženu, která ví co se nosí! Máš už svůj kousek?

Mrkněte do naší galerie, kožešinovou módu si nenechte ujít!

Zdroj obrázků: Freeimages.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here