Jak udělat, aby parfém vydržel déle?

1
813

Aby parfém vydržel dlouho...
Aby parfém vydržel dlouho…
Ani vy nemáte ráda, když si stříknete svůj oblíbený parfém před svou ranní cestou z domu jen proto, aby vyprchal hned dopoledne? Vůně nemusí být nezbytnou součástí ranní rutiny, ale je to zaručený způsob, jak se můžeme vyjádřit a cítit se sexy, šťastnější a jistější. Co si budeme povídat, cítíme se tak i více sebejistě. Ale parfém musí vydržet – víte, jak se vám to podaří? Jak dosáhnout toho, aby parfém voněl co nejdéle? Mrkněte na naše tipy:

Mléko a parfém

Pokud máte přirozeně mastnou pleť, máte štěstí – vůně na vaší pokožce vydrží mnohem déle. Pro ty z vás, které máte suchou kůži, je tento tip k nezaplacení – pod místo, kde chcete nanést parfém, naneste nejdříve na vlhkou kůži neparfémované hydratační mléko nebo krém a potom nastříkejte svou oblíbenou vůni vašeho parfému.

Pulzní místa nejsou pouze na krku

Teplo je to, co aktivuje parfém. Pulsní body na těle (kde je vyšší tepová frekvence) jsou nejlepší místa k aplikaci parfému. Tyto vděčné body jsou umístěny například za uchem, na spodní straně krku, na zápěstí, uvnitř lokte, na kotnících nebo za koleny.

Vůni nikdy neroztírejte

Po nanesení parfému mnoho lidí cítí potřebu třít ji, aby se zahřál na kůži nebo se vůně lépe šířila. To je však velká chyba! Pravdou je, že třením parfém ztrácí své molekuly, zmenšuje svou stopu a rychleji vyprchá do vzduchu.

Skladování parfému je důležité

Teplo, světlo a vlhkost vzduchu mohou negativně ovlivnit sloučeniny v parfému, což způsobuje, že je méně voňavý. Pokud chcete, aby vaše vůně zůstala v celé své kráse co nejdéle, uložte ji na chladném místě, mimo dosah přímého slunečního záření. Ujistěte se, že ho držíte mimo koupelny, kde by ho teplo a vlhkost ze sprchy mohly výrazně poškodit.

Trik s vlasy

Chcete, aby i vaše koruna krásy voněla po vašem parfému? Nastříkejte si ho do vlasů, dokud jsou ještě vlhké. Nejlépe se vůně drží na spodní straně vlasů, čili si ho naneste v předklonu, co nejblíže ke kořínkům. Je to takový jednoduchý trik, který zanechává vlasy úžasně voňavé úžasné celé hodiny! Chcete-li tento trik ještě umocnit, obětujte dva střiky i do kartáče, se kterým si pravidelně češete vlasy.

Zdroj obrázku: Freeimages.com

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here