Jaké parfémy používají celebrity?

0
278

PENTAX ImageParfémů, na kterých je celebrita jméno, najdete desítky, možná i stovky. Ani to však nemusí znamenat, že budete vonět jako vybraná hvězda. I celebrity mají své oblíbené vůně a zvědavým novinářům klidně prozrazují, které to jsou. Necháte se jejich výběrem navnadit? Chcete vonět třeba jako slavná zpěvačka Katty Perry?

Rita Ora

Známá zpěvačka, která kráčí ve stopách obdivované Beyoncé, má ve výběru jasno. Upřednostňuje klasiku před chvilkovými trendy a volí parfém značky Chanel. Není to však světově nejpopulárnější No. 5, ale Chance.

Katy Perry

Další zpěvačkou, která se nebála odhalit své voňavé preference, je Katy Perry. Světu sice nabídla několik vlastních parfémů, ale sama má doma i mnohé jiné. Jedním z jejích nejoblíbenějších je Angel značky Thierry Mugler, který hvězda charakterizuje jako velmi univerzální a pro každou věkovou skupinu.

Blake Lively

Čerstvá maminka Blake Lively se prezentuje jako stoupající módní ikona a přehled má i ve světě vůní. Jednou z těch, které sama používá, je The Beat od značky Burberry. Blondýnka z ní cítí svěžest a lehkost, které však na těle dostatečně dlouho vydrží.

Diana Agron

Herečka známá hlavně ze seriálu Glee nemá ráda přeslazené a těžké vůně. I proto si oblíbila Hanae Mori Magic Moon, což je sice méně známý parfém, ale podle jejích vlastních slov velmi příjemný. Není v něm cítit tíživou sladkost, ale celodenní svěžest.

Amanda Seyfried

Další z blondýnek, které mají raději svěží vůně, je Amanda Seyfried. Hlavní hrdinka moderní červené čepičky upřednostňuje značku Bvlgari az jejího výběru zvolila Green Tea. Vůni jemnou, ženskou a použitelnou na den i na večer.

Emma Stone

Používá značku Chanel, kterou jsme tu už měli, ale její popularita je opravdu velká. I proto se objevila i u další celebrity, konkrétně Emmy Stone. Červenovláska má ráda parfém z řady Gardenia, který vyniká květinami a jakoby letní lehkostí.

Vanessa Hudgens

Svůj tip má i Vanessa Hudgens, jedna z mladších hollywoodských hvězdiček. Svůj věk podtrhuje parfémem Aqualina Pink Sugar, který popsala jako slaďoučký a připomínající cukrovou vatu. Není to sice pro každého, ale za pokus to stojí.

Kourtney Kardashian

Jedna ze známých sester Kardashianových dokazuje, že se ve výběru parfémů vyzná. Na zimu se nechává zahalit do Michael by Michael Kors, v létě se spoléhá na Jivago 24K. Dvě rozdílné vůně na dvě rozdílné roční období – tak by to mělo být.

Zdroj obrázku: Freeimages.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here