Cesta plná vášně [Upozornění na obsah]

0
613
Chystáte se zobrazit obsah, kde mohou být použity vulgární a pro někoho pohoršující výrazy a slova... bez nich by ale erotické příběhy ztratily svoji šťávu, proto jsme je z příběhu nevypustili, ale jen na ně takto upozorňujeme...

Byla to nádherná noc. Měsíc svítil a oni si sedali do auta, poté co se rozloučili s přáteli, u kterých byli na návštěvě – vyrazili domů. Cesta domů ubíhala pomalu, a jelikož už nebyli déle spolu, měli neskonalou chuť se milovat. Na návštěvě u přátel se museli hodně ovládat, aby svou sexuální touhu nedali na sobě znát, místy to bylo velmi náročné.

Během jízdy si povídali a soustředili na cestu. Procházeli hustým lesem, když najednou na jeho konci nečekaně zastavili auto. Oba se na sebe podívali a ve chvíli, kdy se setkali pohledy, přesně věděli, po čem touží. Bylo teplo a oba byli lehce oblečení, začali se něžně líbat a touha po milování v nich rostla každým horkým polibkem. Jejich jazyky se vzájemně proplétaly, rukama se hladili ve vlasech. Jeho ruka začala pomaličku po krku sjíždět níže a ona slastně čekala kam, až zajde. Zdálo se jí, že to trvá nekonečně dlouho.

Konečně jeho prsty rozepnuly podprsenku a stáhly jí tričko. Byla před ním do půl pasu nahá a její krásné velké ňadra nedočkavě čekaly, dokud se jim nezačne věnovat. Konečky prstů začal hladit prsa a jemně je masírovat, až přišel k bradavce, která okamžitě ztvrdla a byla připravena. Sklonil se a začal po ní kroužit jazykem, přisál se rty a jemně do ní kousl, ale tak aby ji to nebolelo. Věděl, že to má ráda. Střídal prsa a nechal jí, ať si to krásné vychutná.

Oba už hořeli nedočkavostí a v jeho kalhotách začínalo být těsno. Zahlédla to a odstrčila ho bokem se slovy: ,,teď si budu hrát já “a rozepnula mu kalhoty, stáhla je i spolu s trenky – stál před ní úplně nahý, ale to už oba byli venku z auta a ona si klekla v naději, že se jde věnovat tvrdému penisu svého partnera. On ji však strhl a otočil zezadu. Krátkou sukni, kterou tak ráda nosila, jí vyhrnul a nedočkavě odtáhl kalhotky na stranu. Byla krásně vlhká, nečekal a vzal si ji až po kořen odzadu. Vykřikla a slastně zasténala rozkoší. Chytil ji za prsa a začal pomaličku přirážet, ne rychle ale tak aby ho celého cítila při každém dorazu zevnitř.

Nebyl moc velký, ale jí tento rozměr zcela vyhovoval a uměla si to neskutečně užít. Po chvilce ji otočil a uložil na kapotu auta, roztáhla nohy a on se sklonil k její jeskyňce, začal líbat stehna z vnitřní strany a přibližoval se stejným tempem výše. Konečkem jazyka začal dráždit klitoris a vychutnával si její vzdychání, když se přisál svými rty na její mušličku. Sál a olizoval její nádheru tak dobře jak to uměl jen on, vychutnával si její sladkou šťávičku. Nedokázal se jí nabažit a stále ji tím přiváděl na samý okraj šílenství.

Těšilo ho, jak si to užívá a neskutečně ho to vzrušovalo, když se najednou odtáhl, a přiložil svou tvrdou dýku na okraj jeskyňky a žaludem po ní prošel a po milimetru vsunul dovnitř. Začal přirážet a vcházet, střídal rytmus, položila si nohu na jeho rameno a on jí jednou rukou dráždil klitoris vedle toho, jak stále dorážel. Viděl, jak se začíná vlnit a hlasitě vzdychat. Tušil, že za chvilku přijde její vrchol a on ještě zrychlil, její mušlička začala pevněji obepínat jeho nástroj, když ji najednou zalilo teplo krásného orgasmu.

Křeče procházely celým jejím tělem a on zpomalil tempo a koukal na ni, jak si vychutnává ten krásný okamžik. Chvilku zůstal vevnitř a pak ho pomaličku vytáhl, její mokrá mušlička krásné svítila v světle měsíce. Náhle se mu podívala do očí a poklekla před ním na kolena, políbila ho na stehna a jazykem mu prošla po žaludu. Otevřela ústa a přisála se na žaludu a pomaličku si ho dala celého do úst, až se mu podlomila kolena. Pak se vrátila k jeho ztopořené pýše, začala ho jemně honit a přitom ho sála rty a jazykem dráždila žalud.

Dobře věděla, co přijde a chtěla, aby si to důkladně vychutnal. Začalo mu v něm škubat a ona zpomalila tempo honění a rty jezdila nahoru dolů. Horké semeno jí zaplnilo pusinku do posledního místečka.  Zadýchaní a příjemně unavení se oblékli a pokračovali v cestě domů, kde následovalo ……. ale o tom až příště.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here