Fakta o sexu! Víte, že …

0
917
 1. A_man_unlocking_a_chastity_První erekci mají muži už v mámině bříšku a to od šestého měsíce těhotenství.
 2. Špička klitorisu obsahuje zhruba 8000 nervových zakončení. Tak spletitou síť nervů nenajdete nikde jinde na těle. Mužský penis zaostává, obsahuje jen 4000.
 3. Spermie obsahují mimo jiné fruktózu, kyselinu askorbovou, cholesterol, dusík, vitamin B12 a mnoho solí a enzymů.
 4. V průběhu soulože spálíte v průměru 100 až 150 kalorií.
 5. 74% všech mužů má při sexu vždy pouze jeden orgasmus.
 6. Mužské semeno se při ejakulaci řítí závratnou, až 60 kilometrovou rychlostí.
 7. Průměrná milostná předehra trvá 11 až 13 minut, pohlavní styk samotný, zabere 7 až 8 minut.
 8. V průběhu menstruace můžete dosáhnout intenzivnější orgasmus než obvykle. Vysokou výbušnost slasti zapříčiňuje důkladné prokrvení podbřišku.
 9. Indičtí asketi si s oblibou přivazují na penis pytle s kameny nebo obyčejným závažím, aby se jim jejich ,,nástroj”prodloužil.
 10. Běžný muž vyprodukuje během života 15 litrů semene.
 11. Nejvíce vzrušující zážitek, který s tebou zamává, je údajně během milování ,, zezadu “. Podle psychologů za to vděčíme faktu, že na svého partnera nevidíte. Prý se tak odvážete více, než kdybyste každou chvíli měli kontrolovat výraz vzrušení v jeho tváři.
 12. Elektrické vibrátory vynalezli lékaři na sklonku 19.století. Používali je hlavně k léčení žen s hysterií a neurózami. Orgasmus totiž odstraňuje příznaky těchto poruch.
 13. Máte špatnou náladu? Podle amerických sexuologů stačí potřít vagínu mužským semenem. Zlepšení vašeho duševního stavu se dostaví prakticky okamžitě.
 14. Přerušovaný pohlavní styk není metoda, u které žena zaručeně neotěhotní. Přibližně ze sta žen z celého roku otěhotní 15-35, díky konzumaci této metody. Proč selhává? Už od prvních chvil, kdy je muž vzrušený, vylučuje jeho penis tzv. kapičky lásky.
 15. Muži mají společný orgasmus raději než ženy. Ženy totiž preferují ten individuální. Většina párů by chtěla zažít společný orgasmus, což se však ne vždy dá.
 16. Jen při předehře nejlépe poznáte erotogenní zóny partnera a pomoci mu při hledání svých nejcitlivějších míst – pohlavní styk je pak vyvrcholením milování a nikoli začátkem.
 17. Při velmi vášnivém sexu může dojít ke zlomení penisu. Nejedná se sice o normální zlomeninu, ale roztržení velmi pevné a pružné blány, která pokrývá topořivá tělesa penisu. Může k tomu dojít zejména při nadměrném ohnutí údu.
 18. Ženská ejakulace není mýtus – může jít o výměšky žlázek v močové trubici nebo o únik moči během orgasmu. Při vhodném pobízení může bod G dosáhnout plochu až 1,5 krát 2 cm. Zajímavostí je, že některé ženy ejakulují i ​​při orálním sexu.
 19. Antikoncepce způsobuje snížení chutě ženy na sex.
 20. Každou sekundu na světě probíhá 2 778 pohlavních styků.
 21. Ve starověkých Aténách se nevěrní manželé trestali vyholením rozkroku a zasunutím obrovské ředkvičky do análního otvoru.
 22. Dotazník mezi 50 studentkami Texaské univerzity odhalil: 90% žen lépe uspokojí široký penis jako dlouhý.
 23. Ženské libido slábne v okamžiku, kdy se jeho majitelka ocitne v pevném vztahu, nebo v manželství. Z německého průzkumu vyplývá, že pouze polovina žen touží po sexu tak často jako jejich partneři.
 24. Britský výzkum tvrdí: 59% žen by svého muže opustilo, kdyby jim nemohl dopřát dostatek sexu.
 25. Tři ze čtyř lidí mají sexuální fantazie o lidech, s nimiž pracují.
 26. Na světě existuje 4,2 milionu pornografických webových stránek.
 27. 72% mužů trpí komplexem méněcennosti, když se dívají na pěkné muže na titulních stránkách časopisů.
 28. Téměř polovině mužů se zdají hráčky plážového volejbalu sexy.
 29. Největší penis z primátů mají muži. Šimpanzi zase mají největší vajíčka.

Zdroj obrázku: commons.wikimedia.org

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here