Jak do sexu vrátit vášeň? Máme pro vás několik tipů!

0
661

laskaI když je náš milostný život zpočátku sebelepší a neuvěřitelně vzrušující, po čase se to obvykle změní. Stane se z něj není příliš inspirativní rutina a někdy se dokonce přistihneme při myšlenkách, že vlastně je lepší večer u telky než v posteli … To už je dost tragický stav. Abychom tomuto všemu a zejména tomu nejhoršímu předešli, přinášíme vám několik zajímavých rad. Nejsou to ty, typu kupte nové svůdné spodní prádlo, udělejte si make-up a podobně. Ty už všechny z nás jistě znají. Mrkněte na naše další tipy.

1. Polibky a polibky a polibky

Polibek neznamená jen vášeň, zamilovanost, ale i cit a je to zejména projev náklonnosti. Čím déle jsme spolu, tím méně se s partnerem líbáte, a to je na škodu. Polibek ovlivňuje naše pocity, náladu i vzájemný soulad. Evoluční psychologové zjistili, že páry, které se líbají denně alespoň dvě minuty mají podstatně lepší nejen sexuální život, ale i samotný vztah. Pokud již zapomínáme na polibky, rychle nahoďme zpátečku!

2. Mám chuť na sex – nemám chuť na sex

Mnoho párů zažívá nespokojenost v sexu proto, že každý partner má jinou potřebu frekvence milování. Jeden potřebuje sex každý den, dokud druhému stačí jednou do týdne, či ještě vzácněji. Nic moc, ale i v tomto případě se dá sladit, bez toho, abychom museli používat výmluvy nebo prožívat trapné svádění, které končí odmítnutím. Jak na to? Domluvme si magnetkovou hru. Každý si vyberme jednu magnetku z těch, které máme na lednici – podle toho, do jaké polohy ji v ten den umístíme, takový zájem máme o sex s partnerem. Takže, když bychom raději dívali telku nebo dělali jiné aktivity, magnetka zůstane ve spodní části chladničky a naopak, pokud máme zájem o milování, přesune se do horní části. Tak uvidíme, v jaké situaci se dnes nachází náš partner a můžeme plánovat večer. Nemusíme být vždy oba top, ale společné chvíle strávené milováním mohou vzniknout i z toho, když se magnetky obou pohybují přibližně ve středu chladničkového grafu.

3. Neobvykle

Obvykle míváme milostný styk ve stejnou dobu a na stejném místě. Vyzkoušejme nyní každou místnost v našem domě a různé způsoby – rychlovku, ale i čistě orální styk nebo jen stimulaci rukou. Všechno má své kouzlo. Zajímavé je například i schodiště, které se dá velmi pestře kvůli výškovým rozdílům využít na různé pozice. Pokud máme možnost, vyzkoušejme i altán, či kůlničku v zahradě. A už víte, jaké vzrušující je milování na pračce, když ždímá?

4. Nejoblíbenější ženská pozice

A určitě se nebude líbit jen nám … sedněte si obkročmo na něj, ale zády k jeho tváři. V této poloze máme vysokou pravděpodobnost dosáhnout orgasmu, protože máme vše pod kontrolou a můžeme ovlivňovat nejen tempo, ale i hloubku a intenzitu vniknutí.

5. Střídejme si úkoly

Pokud je stále svůdcem jeden z nás a celý průběh organizuje jen on, lehce sklouzneme do stereotypu. Podstata kvalitního milostného života je ve střídání rolí dárce a příjemce. Předem si však dohodněte pravidla, abychom se vyhnuli nedorozumění. Určeme si, co je pro koho už nepříjemné a co kdo odmítá – tedy jasné hranice, abychom si vyznačili prostor, ve kterém se můžeme pohybovat. Pokud o tom nechceme nebo neumíme otevřeně hovořit, naznačme si to, nebo napíšeme.

Zdroj obrázku: Freeimages.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here