Jak muži dávají najevo lásku?

0
491

muzNe každý dokáže říct, že toho druhého miluje. Někteří muži, to prostě raději dávají najevo svými činy. I když se říká, že žena potřebuje slyšet vyznání lásky, otevřete oči, jestli vám svůj cit nedává najevo jinými způsobem! V těchto případech si můžete být jistá, že mu nejste zdaleka lhostejná!

Způsobů jak projevit druhé osobě lásku a náklonnost, je velmi mnoho. Dokazujeme to i prostřednictvím každodenních aktivit. Jak? Prostřednictvím gest, vystupováním, projevy laskavosti, pozorností, dotyky … Zajímavé je, že my sami někdy tyto projevy ani tak nevnímáme.

1. Je pečlivý

Upozorní vás na to, abyste si vzala deštník, šálu, dala si při řízení pozor, byla opatrná. Péče a obavy o toho druhého jsou jasným znamením hlubokého citu. Jinak by mu mohlo být úplně jedno, zda si vezmete šálu, deštník a podobně.

2. Udělá to, co se nechce dělat ani jednomu z vás

Hovoříme zejména o domácích pracích. Protéká vám WC? Je třeba zavolat instalatéra? Pokazila se na pračce dvířka? Sklep je totálně přeplněn a je třeba povyhadzovat některé věci? Pokud se do toho pustí sám bez vašich připomínek, nedělá to jen kvůli sobě.

3. Flirtuje s vámi

Je jedno, zda tvoříte pár měsíc nebo několik let. Tím, že stále s vámi flirtuje, vám dává najevo, že mezi vámi to stále funguje a jiskří. A také to, že vás miluje.

4. Je trpělivý

Někdy i ve vztahu jsou situace, že se musíme obrnit trpělivostí. I když se nám to nelíbí, musíme se naučit chvíli počkat. Pokud je trpělivý a nevybuchne hned, když se mu něco nelíbí, je to znamení, že vás miluje.

5. Tráví s vámi co nejvíce času

Vždy, když je to možné je s vámi, zajímá se o váš stav, problémy, situaci. Samozřejmě, neznamená to, že má být na vás “nacucnutý” nonstop – to by ani nebylo dobré. Nicméně ukazuje vám, že vždy, když ho budete potřebovat, je vám plně k dispozici a je vaší oporou.

6. Dělá nad rámec svých povinností

Přerozdělili jste si domácí povinnosti? Přesto, uklízí nebo dělá jinou aktivitu i tehdy, když to ještě není nezbytné, jen proto, abyste se cítili dobře a bylo doma co nejpříjemněji? Pořídí takové prostředky a přípravky, které zpříjemní vaši domácnost nebo vaše domácí práce, i když nejsou nezbytné? Připraví večeři, přinese vám čaj, či váš oblíbený nápoj? Udělá něco jen proto, abyste si vy mohli odpočinout? Miluje vás!

7. Reaguje na vaše projevy lásky

Nejšťastnější páry jsou ty, které si všímají reakce jeden druhého a také na ně odpovídají, a to hned. Pokud na vaše projevy náklonnosti zareaguje úsměvem, příjemným slovem, objetím, je to proto, aby vám řekl, že vás miluje.

8. Když jste nervózní, uklidňuje vás

Mnozí muži přeberou nervozitu od svých partnerek. Na jejich vyčerpání, podrážděnost, i přepracovanost reagují negativně, a tak se situace zbytečně vyostří možná až do hádky. Největším projevem lásky v takové situaci je, že se vás snaží uklidnit a zbytečně nedráždí. Sám zůstává klidný.

9. Vždy nechá pro vás dostatek

Ať už jde o mléko v ledničce, kávu ve skříňce, oblíbeného jídla vás oba nebo paliva v autě, i když si musí on odepřít, vždy nechá tolik, abyste vy měla dostatek. Zní to sice banálně, ale i v tom je velmi důležitý moment vzájemného vztahu.

10. oplácí vám drobné pozornosti

Šťouchnete ho, obejmete, dáte mu pusu na čelo, pohladíte ho po ruce. Každý příjemný detail vám opětuje. Pokud by vás nemiloval, nedělal by to!

11. Dává vám prostor pro sebe

Každý potřebujeme mít jistý čas a prostor i pro sebe. Pokud vám ho bez mrknutí oka dopřává, nemá problém, když jdete s kamarádkami jednou za čas ven, podporuje vaše koníčky, nevyčítá vám, když potřebujete chvíli být sama, i to je znakem pevného citu.

12. Přizpůsobí se vašim potřebám

Potřebujete mít v noci více otevřené okno než byl on zvyklý? Potřebujete na spánek úplnou tmu, zatímco jemu nevadí světlo například displeje? Milující partner se dokáže přizpůsobit potřebám toho druhého. Samozřejmě, není to dobré tehdy, jestliže nový zvyk to ohrožuje jeho zdraví nebo zdraví obou.

13. Zůstává s vámi v kontaktu, i když je zaneprázdněn

Každý je dnes zaneprázdněn, všichni máme příliš mnoho práce. Nikdy však není až tak mnoho práce, abychom svému partnerovi nenapsali krátký text, či neposlali esemeskou pusu. Pokud vám napíše něco takového, pokud když má toho příliš mnoho v práci, je to znakem, že stále na vás myslí a miluje vás.

Žádný chlap nedělá vše, to je potřeba si uvědomit. Ale pokud dělá jen jednu, dvě nebo tři věci – miluje vás.

Zdroj obrázku: Freeimages.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here