Jak poznám, že jde chlapovi jen o sex? Takto!

0
882

muzi-laskaStává se to často. Zamilujeme se, chceme s ním chodit, trvalejší vztah, ale nakonec přijdeme na to, že z jeho strany je to nějaké zvláštní. Nechce se vázat, ale pokud jde o sex, ten by si s námi rád užíval. Horší je, že někdy na to přijdeme už dost pozdě a pak zůstávají už jen oči pro pláč. V každém případě, pokud chceme trvalý vztah a on se mu vyhýbá, nebo se vyjadřuje velmi neurčitě, snažme se do toho neangažovat, alespoň ne naplno.

Zde je několik signálů, na základě kterých už skoro můžeme přijít na to, že mu skutečně nejde o vztah, ale jen a jen o sex:

1. Píše jen v noci

Přes den na vás ani nepomyslí. Když se ozve, vždy to je jen pozdě v noci. Co myslíte, proč je to tak?

2. Pozvánka do kina ho frustruje

Řekla jste mu, že chcete s ním jít do kina na nějaký film a on nevypadal zrovna nadšeně. Možná je to právě tím, že namísto kina si představoval něco jiného. Stále je tu však naděje, že se vás bude moci alespoň dotýkat, konec-konců v kině je tma a zamilovaní vědí, proč ho vyhledávají. Když mu však nedovolíte doteky nebo odsunete ruku, najednou bude spěchat domů.

3. Nepředstaví vám kamarády

Nač by vás seznamoval s kamarády, když s vámi nic déle a hlouběji neplánuje? Vždyť se s nimi nemusíte vůbec znát. Úplně ideální je, když ani o něm samotném mnoho nevíte. Možná ani skutečné jméno, kde bydlí a podobně. To vše jsou přece jen zbytečnosti, které by mu mohly komplikovat život.

4. V noci musíte od něj vypadnout

Ať prožijete jakkoli úžasné milování, když je po všem bude trvat na tom, abyste odešla. Pokud je on u vás, jednoduše se oblékne a půjde pryč, pokud jste vy u něj bude vám vyprávět bajky, kterými vás chce co nejdříve dostat z jeho bytu. Například, že velmi brzy ráno má nějaké pracovní nebo rodinné povinnosti. Takto si můžete být jistá, že to není láska. Konference, porady, rodinné pikniky se přece nedělají o páté ráno a vždy právě tehdy, když jste u něj.

5. Kontroluje, zda jste si nic nezapomněla

Před odjezdem kontroluje každý kout, jestli tam nezůstala po vás nějaká stopa. Podprsenka, rtěnka, peněženka …

6. Nikdy jste nebyli na skutečném rande

Vždy se setkáváte pouze u něj nebo u sebe v bytě nebo na místech, kde ho nikdo nezná. Žádné vodění za ručičky centrem města a už vůbec ne v blízkosti jeho bydliště.

7. Každý platí za sebe

Objednali jste si pizzu, protože jste po sexu vyhládli? Pokud trvá na tom, abyste šli s platbou za ni na polovinu i v takové chvíli – jak vlastně vždy, žádné hlubší spojení neočekávejte.

8. O citech se nebaví

Když nastíníme něco emocionální nebo velmi osobního a chceme se s ním o tom bavit, vždy má najednou spoustu práce, povinností. Pokud však ke zprávě o vašem bolestivém srdíčku nebo trápeních přibalíte sexy fotografii, je jisté, že si zprávu otevře.

9. Stále jen sexujete

Vzpomenete si alespoň na hodinu, kterou jste strávili spolu příjemně, ale bez sexu a erotiky nebo svádění? Dokonce i každý rozhovor končí u sexu? Tak je to naprosto jasné!

10. Chválí váš vzhled, ale nic jiného

Líbí se mu váš zadek, prsa, nohy, boky. Ale nikdy jste neslyšeli, že by pochválil váš smysl pro humor, šikovnost, intelekt.

Jasně, i tak mu nemusí jít jen o sex, ale víte co? Mějte se na pozoru!

Zdroj obrázku: Freeimages.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here