Kde se ženy milují nejraději – zkuste to i vy!

0
719

sexy-mistaŘekněte, kde jste se naposledy s partnerem milovali? V ložnici? Ano, je to sice nejpohodlnější, ale možná to chce změnu. Co takhle milování v koupelně, obývacím pokoji, či kuchyni? Právě naposledy zmiňovaná místnost má po ložnici největší kouzlo. Čím to je?

Nejatraktivnější po ložnici je kuchyň

Říká se, že láska prochází žaludkem, a má to něco do sebe. A nejen jídlo, ale i samotná kuchyň. Kuchyňská linka, i stůl nabízejí jiné možnosti fyzického splynutí jak postel v ložnici. Platí však i to, že když jsou žena nebo muž schopni uvařit dobré jídlo, dokáže to zvýšit jejich atraktivitu. A to pořádně. Dokonce více než hezké tělo nebo hodně peněz.

Vábivé kuchyňské práce

Pokud si i vy myslíte, že kuchyně je nejsexy místností po ložnici, patříte k třetině. Další třetina se s oblibou během milování přemístí právě do kuchyně. Navíc pro každého šestého je příprava večeře velmi vzrušujícím momentem. Trošku méně vábivé jsou jiné práce v kuchyni, ale stále jsou dost lákavé na to, aby předběhly chtivost v jiných místnostech.

Proč je kuchyň tak sexy?

Jednoduše proto, že je srdcem domova a místem, kde najdeme pro sebe potravu, spojuje se se slastí a když můžeme propojit dvě najednou, o to lépe. Jaké je další pořadí místností podle jejich sexuální atraktivity?

Top 10 míst, kde to nejraději děláme:

  1. ložnice
  2. kuchyň
  3. obývák
  4. koupelna
  5. jídelna
  6. hala
  7. komora
  8. chodba
  9. skleník
  10. prádelna

Tak třeba si vezmete inspiraci ;)

Zdroj obrázku: Freeimages.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here