Naše paní uklízečka Jana [Upozornění na obsah]

0
277
Chystáte se zobrazit obsah, kde mohou být použity vulgární a pro někoho pohoršující výrazy a slova... bez nich by ale erotické příběhy ztratily svoji šťávu, proto jsme je z příběhu nevypustili, ale jen na ně takto upozorňujeme...

Měl jsem pětadvacet a pracoval jsem půl roku jako prodavač světelné techniky v jedné firmě. Ráno jsem přišel jako vždy do práce o půl osmé. První co mi udeřilo do očí, byl strašný nepořádek. Všude se povalovaly krabice z lustrů žárovek a kdoví z čeho všeho. Naštěstí jsme však měli naši paní uklízečku, která sem každý pátek přišla a všechno to napravila. Jmenovala se Jana a bylo ji kolem čtyřiceti let, přestože na to nevypadala.

Vedoucí byl na dovolené a do prodejny konečně vešla naše paní uklízečka.  Já jsem se nedokázal soustředit na nic jiného než na její pěkně tvarované prsa ve výstřihu. V té chvíli vešel do dveří zákazník a já jsem se chtě nechtě musel odebrat k pultu. Stihl jsem si, ale ještě všimnout její krásné křivky zadečku.

Paní Jana jako vždy, tak i dnes se nejprve převlékla do starších riflí a trička uklidila patro a pak se vrhla na přízemí. Nemohl jsem si pomoci, jak jsem tak na ni hleděl, když se zohýbala a sbírala ze země prázdné krabice, toužil jsem z ní ty rifle a kalhotky svlíknout a vylízat její zpocenou kundičku.

Všechno se mi na ní najednou zdálo strašně přitažlivé. Dokonce i v těch starých džínách se mi nyní zdála velmi sexy. “Tak co? Mohu vyhodit i ty velké krabice vzadu nebo ne?” zeptala se netrpělivým hlasem. “O ano ovšem” řekl jsem, i když jsem netušil, o jakých krabicí mluví.

Nepatřím mezi lidi, kteří umí sbalit toho, na koho si ukážou a sex jsem měl naposledy (a zároveň poprvé) po maturitním večírku. A to už byla moje spolužačka značně pod vlivem alkoholu. Připravil jsem si i plán. Sprcha byla na patře. Měli jsme s paní Janou takovou dohodu. Vždy když se šla sprchovat, nechala na dveřích cedulku, na níž byla stará reklama na žárovky, a my jsme věděli, že je vevnitř.

Vyšel jsem na patro právě ve chvíli, kdy paní Jana vcházela do koupelny. Popošel jsem ke dveřím a přes menší díru ve dveřích jsem měl skvělý výhled přímo do sprchy. “Tak to budeš na mě jen koukat nebo už konečně za mnou přijdeš?” ozvalo se náhle ze sprchy. Než jsem se vzpamatoval, vtáhla mě dovnitř.

Můj nástroj již stál v té chvíli v pozoru jako voják na stráži. Paní Jana ho pevně chytila ​​do své ruky a jazykem ho začala něžně olizovat. Po chvíli si ho dala do úst a já jsem cítil její jazyk od konečku až po kořen mého žaludu. Bylo to úžasné. Pomalu jsem začal cítit, že se blíží erupce mé sopky a tak jsem ho vytáhl. Teď jsem chytil za ruku já Janu a naznačil jsem jí, abychom se přesunuli na přece jen příjemnější hrubý koberec na zemi vedle sprchy. Paní Jana ráda souhlasila. Položil jsem ji na koberec, lehl si vedle ní a začal jí něžně a smyslně sát již tak pořádně vzpřímené bradavky. Vedle toho jsem jí rukou hladil podbřišek a pomalu jsem zajel až ke kundičce a kruhovými pohyby ji masíroval.

Jana se zase rukou ujala mého žaludu a řekla, že jí velmi chutnal a že by si ještě z něj ráda dala. Já už jsem se strašně těšil na její kundičku a tak jsme si lehli do polohy 69. Zatímco Janka sála můj žalud, já jsem si vychutnával její nejen od vody promočenou pipinku. Krásně voněla a ještě lépe chutnala. Po chvíli si Jana klekla a řekla, že to má ráda i zezadu. Vyšpúlila na mě svůj zadeček a já jsem do něj nejprve pomalu, ale postupně stále rychleji začal přirážet. Bylo to skvělé. Po chvíli se na řadu dostala i kundička. Pořádně jsem přirážel, no to už paní Jana sténala vzrušením. Netrvalo dlouho a přehnal se jí slastný orgasmus. To jsem ji už otočil na záda a začal jí buchtičku procházet i zepředu. Vedle toho jsem si na ni lehl a svými bradavkami jsem procházel po těch jejím. Vedle toho jsem jí ještě něžně líbal její voňavý krk. Po krátké chvíli jsem ji dohnal k dalšímu orgasmu.

Takto jsme se ještě něžně milovali asi půl hodiny. Pak jsme se ještě jednou spolu osprchovali a paní Jana mě poprosila, abych o tom nikomu neříkal – usmála se a odešla. Byla to prostě paráda.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here