Nejčastější chyby na seznamkách – vyhněte se jim nebo nikoho nesbalíte!

0
593

MINOLTA DIGITAL CAMERAOnline seznamování patří v součastnosti mezi velmi populární způsoby hledání si partnera. Někomu se však přesto nedaří a nápadníků je stále málo na to, abyste našli toho pravého. Chyba může být ať již v samotném profilu, nebo i ve vašem úvodním vystupování.

1. Příliš mnoho gramatických chyb

Toto se dá odpustit možná teenagerům, ale ne dospělému člověku. Pokud uděláte již ve svém profilu příliš gramatických chyb, nevypadá to dobře a ztrácíte na atraktivnosti. Kazí to totiž první dojem o vás.

2. Sexuální narážky

Pokud hledáte partnera pouze na sex, zajděte na patřičnou seznamovací stránky. V opačném případě můžete druhou osobu svým chováním pouze otravovat a urazit. Takto si navíc stálého partnera nenajdete.

3. Negativní nálada

Neustále si stěžujete, ve všem vidíte problém a nic vás nedokáže v životě pořádně potěšit. S takovým člověk se vychází jen velmi těžko a i kvůli tomu slyšíte často odmítavou odpověď.

4. Nedostatečně vyplněný profil

Nemusíte vypisovat celý svůj životopis. Ale pokud chcete, aby si dotyčný člověk vytvořil o vás určitou představu a abyste ho dokázali opravdu zaujmout, je třeba vyplnit víc než jen vaše jméno, pohlaví, věk, případně okres, kde bydlíte. Co takhle vhodná fotka? Máte ji?

5. Narcismus

Překvapivě to není problém jen atraktivních lidí. Stává se to často i těm, kteří jsou již dlouho bez partnera a veškerou pozornost soustřeďují jen na sebe. Nový objev jako kdyby je ani nezajímal.

6. Otřepané fráze

Na toto vám už dnes skočí jen málokdo. Buďte sami sebou. Pokud o vás druhá osoba přesto nestojí, značí to, že váš vztah by neměl velkou perspektivu. Namísto učení otřepaných frází se raději upřímně promluvte o tom, co vás baví a zajímá.

7. Vše odhalíte hned na začátku

V jisté míře to může být ve prospěch vašeho vztahu, protože partner bude alespoň vědět, do čeho jde. Takto však ztratíte výhodu kousku tajemna, které byste měli kolem sebe. Nová láska se vás rychle omrzí a bude hledat raději dál.

8. Sluneční brýle

Další z chyb se týkají fotografií, které používáte ve svém profilu. Pokud na nich máte sluneční brýle, udržujete si odstup od ostatních. Nedovolíte jim alespoň trošku vás odhadnout, co může odradit více zájemců.

9. Zkažené úpravy

Pokud nejste v práci na grafických programech odborník, tak se raději na to vykašlete. Místo toho udělejte více záběrů a dostaňte tak konečně vaši vytouženou profilovku.

10. Profesionální portréty

Budete totiž jako vystřižení z maturitního tabla či nějakého průkazu. Nezadaní lidé na seznamkách upřednostňují spíše přirozené fotografie ze života, které i napoví cosi víc o vašem životním stylu.

11. Selfie ne

Selfie fotky nemají takovou kvalitu a působíte tak trochu sobecky a samolibě. Oslovte raději někoho z vašich blízkých, kdo vám s focením pomůže.

12. Skupinové fotky

Zájemce bude muset hned na začátku řešit záhadu, kteří z lidí na fotografii jste vlastně vy. A ani vy byste jistě nechtěli řešit zklamání z toho, že se více zajímá o vaši kamarádku, než o vás.

13. Fotky z party

Je opravdu chybnou domněnkou, pokud si myslíte, že na nich vypadáte dobře. Většinou už máte v sobě nějakou tu skleničku a tomu odpovídá i váš trošku divný výraz.

Zdroj obrázku: Freeimages.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here