Orgie airlines

0
819

Letiště, odletová hala. Opět jednou další let na lince Schwechat – New York. Příliš mnoho pasažérů a zcela vyprodán, devítihodinové let.

Nastupovala jsem do letadla s piloty, ostatními letuškami a jedním stevardem. Celý čas se usmívat a přát příjemný let každému z pasažérů je nezbytná součást této práce, i když máte špatnou náladu. Konečně jsme přiletěli a vyrazili směrem do hotelu, abychom se ubytovali. Zpětný let byl naplánován až na další den o 10. ráno a tak jsme si dali malou private party s kolegy. Vypili jsme nějaké to vínko, šampaňské, dali si hrozny, olivy, sýr. Rozešli jsme se kolem 1 ráno, kromě mě a nového mladého kopilota. Jinak to nešlo. Jelikož nás bylo 5 letušek a 3 chlapi, vyšlo to na nás. Ne že bych se bránila, konec konců, nováček byl docela hezký.

Když všichni odešli z našeho pokoje, my jsme si ještě dali láhev vína. A tak mírně povzbuzení pár procenty alkoholu jsem ho vyzpovídala. Bylo to zvláštní, ale vůbec se nebránil odpovědím na ty nejosobnější otázky typu, s kolika ženami spal, jaké jsou jeho oblíbené polohy, proč právě povolání letce, největší trapas v životě. Samozřejmě ani on neodešel naprázdno a ptal se mě na ty nejintimnější podrobnosti mého života. Umíte si představit, co se zvykne dít po takovém rozhovoru, pár lahvích vína a při erotickém jiskření mezi dvěma mladými, nezadanými lidmi.

Nebylo třeba slova, stačil jediný pohled a vrhli jsme se na sebe. Vlastně spíš já na něj. Obkročmo jsem si na něj sedla a vášnivě jsme se začali líbat. Netrvalo dlouho a cítila jsem, jak jeho penis narůstá, až úplně ztvrdl. Prudce se postavil a pevně mě držel. Zaklesla jsem si nohy za jeho záda, prošel pár kroků se mnou na rukou a přirazil mě ke zdi. Líbal a jemně mi kousal krk a ušní lalůčky. To mě dostávalo do stále většího vytržení. Rozerval mi halenku tak, že se odtrhly téměř všechny knoflíky. Ještěže mám náhradní! Já jsem nic nenechala náhodě a vrátila jsem mu to. Jeho knoflíky z jeho košile se rozletěly na všechny strany. Složil mě dolů, rozepnul mi kalhoty, které odhalily červené krajkové kalhotky. Rozepnul si opasek a svlékl si ty své. Pak si mě opět položil na ruce a zamířil se mnou rovnou do koupelny. Tak velmi jsem ho už toužila cítit v sobě …

Strhli jsme ze sebe zbytek šatstva nejrychleji, jak to jen šlo. Se mnou za patami vešel do sprchového koutu, kde jsme ještě chvíli jeden druhého dráždili a líbali s takovou vášní, jakoby to mělo být naposled v našem životě. V tom mě nečekaně prudce otočil a prohnul dopředu. Nečekaně do mě vnikl- rychle, ale zároveň jemně. Zní to zvláštně, ale ….

Cítila jsem se jako v extázi. Jednou rukou mě držel za bok, aby mohl lépe korigovat přirážení a druhou mi masíroval prsa. Byla jsem tak vzrušená, že bradavky se mi čněly na prsou jako vrcholky hor. První vlna orgasmu přišla rychle jako blesk. Za ní druhá a ani pilot nezaostával. Celá mokrá, a nejen ve smyslu mokrá od tekoucí vody, jsem se opřela o stěnu ve sprše hned, jak jeho penis opustil mé nitro. Zastavil vodu, vylezl ze sprchy a podal mi ručník. Druhý si obmotal kolem těla. Vylezla jsem ven, vyšla z koupelny, a když jsem kráčela k posteli, odzadu mě objal a začal mi líbat krk. Bylo mi jasné, že druhé kolo není daleko.

Strhl ručník ze mě i ze sebe, uchopil mě na ruce a hodil na postel. Předtím, než do mě opět vnikl, si ke mně klekl a předvedl tak dokonalé jazykové číslo, že jsem měla pocit jako bych byla na centrifuze. Bylo to neskutečné a já jsem křičela rozkoší ostošest. Ten pocit byl už k nevydržení. Kdybych měla po ruce stěnu, bylo by na ní kopec škrábanců. Během toho největšího vrcholu ho do mě vrazil. Přirážel jako blázen, rychle a tvrdě. Už jsem byla v totálním vytržení, když i on dosáhl ten svůj a padl vedle mě vyšťavený po úžasném výkonu. Ještěže jsme si budík nastavili před párty. Oba jsme totiž usnuli do několika sekund.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here