Srnka [Upozornění na obsah]

0
793
Chystáte se zobrazit obsah, kde mohou být použity vulgární a pro někoho pohoršující výrazy a slova... bez nich by ale erotické příběhy ztratily svoji šťávu, proto jsme je z příběhu nevypustili, ale jen na ně takto upozorňujeme...

V jedno teplé zářijové ráno jsem se vydal se svou sestrou a její přítelkyní do hor. Cestou jsme žertovali a zpívali si. Když jsme vyšli na vrchol menší hory, uvědomil jsem si, že po celé cestě sestřina přítelkyně ze mě nespouštěla ​​oči. Popravdě ani já z ní. Měla pěknou tenkou postavu s větším popředím, špičatý nos, dlouhé hnědé vlasy a výraznou tvář. Cestou dolů moje sestra potkala pár známých z vysoké školy a nabídli jí, jestli nechce jít s nimi na noc na jednu chatu nedaleko. Ona to s radostí přijala. Tak se s námi rozloučila a odpojila se.

Já jsem měl za úkol odvést přítelkyni domů. Už se stmívalo a my jsme si cestou k autu povídali o společných zájmech. Nasedli jsme do auta a ona se rozhodla zavolat nějaké spolubydlící, že přijde pozdě, ale že je v pořádku. Věci si dala na zadní sedadlo a začala hledat telefon. Nevěděla kde je tak jsem jí nabídl, že může zavolat z mého. No a já jsem zase nevěděl kde je ten můj. A v tom nám trklo. Oba telefony zůstaly v batohu mé sestry.

Nedalo se nic dělat, nastoupili jsme a vyrazili pryč. Když jsme byli asi 100 metrů od hlavní silnice, proběhla mi srna před autem a já jsem prudce zabrzdil. V blátě na cestě nás to strhlo a zůstali jsme zkřížení napříč cestou. Ani na jednu ani na druhou stranu jsme se nemohli dobře vytočit. Na jedné straně stály stromy, na druhé potůčky. Tak jsem to pomalu a opatrně zkoušel otočit. A co se nestane! Přední kolo se propadne do potůčku a zůstali jsme krásně zapadnutí.

Nic se nedalo dělat, šlo se stopovat. Ale nastal drobný problém. Můj host se bál vyjít z auta. Prý slyšela něco divně bručet. Já jsem jí řekl, že se jí to muselo zdát, vystoupili jsme. Držela se mě jako klíště. V tom něco skutečně strašidelně zabručelo. Srdce nám tloukly jako splašené, běželi jsme zpátky do auta. Nic kolem jsme neviděli. Řekl jsem, že můžeme už vyjít ven a rychle přejdeme na hlavní. Jenže ona jít nechtěla. Zůstali jsme v autě celou noc …

Sklopil jsem zadní sedadla, ať je v kufru více prostoru – akorát na dvě osoby (stále jsme byli po tmě). Měl jsem v autě několik dek, kterými jsme se oba přikryli. Bylo chladnější počasí a já jsem nechtěl zapínat motor. Přitiskli jsme se blíže k sobě. Třásla se jako osika. Dal jsem na ni mou bundu a byl jsem jen v tričku a šortkách. Také jsem byl unavený a v tom jsem usnul. Avšak asi po půl hodině jsem se vzbudil, protože jsem cítil nějaký dotek na rameni. To ona mě hladila. A z ramene to byla hruď, břicho a … mé žezlo lásky.  Jak mi vsunula ruku pod kalhoty, můj malý kamarád se okamžitě postavil, připravený na akci. Nechtěl jsem zaostávat, tak jsem začal svlékat její bundu a tričko. Když se mi ho poprvé dotkla, dostal jsem takové chutě, o kterých se mi ani snít nemohlo.

Skočila na mně, a jak mi stahovala kalhoty (tričko jsem už dávno neměl), tak já zase její podprsenku. V tom mě druhou rukou chytila ​​za boky a já jsem jí nohama sňal kalhoty. Její jemné ochlupení jsem sice neviděl, ale cítil a to mě vzrušilo na maximální stupeň. Chladil jsem jí ňadra, pevné a sexy. V tom si mi ho dala mezi rty a ještě hlouběji. Cítil jsem, jak se mých tvrdých varlat dotýká a jak mi hoří. Když jsem byl ve dvou třetinách na cestě k orgasmu, dala si ho do jeskyňky a slabě vzdychala. Vlasy měla rozcuchané a velmi atraktivní. Najednou přišel orgasmus. To byl asi největší v mém životě, napustil jsem do ní plnou dávku spermií. Opět si na mě pomalu lehla a zůstali jsme tak asi 10 minut. Stále jsem ho v ní měl. Pak usnula. Uložil jsem ji vedle sebe a přitiskl na ni deku.

Ráno jsme se vzbudili ještě za svítání. V ranní rose s listem lopuchu jsme se umyli a čekali na úplný východ slunce. Pomocí kamenů jsem vyskládal pevný podklad pod kolo a vycouval pryč. Takto začalo naše šťastné manželství.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here