Takový malý úsměv [Upozornění na obsah]

0
603
Chystáte se zobrazit obsah, kde mohou být použity vulgární a pro někoho pohoršující výrazy a slova... bez nich by ale erotické příběhy ztratily svoji šťávu, proto jsme je z příběhu nevypustili, ale jen na ně takto upozorňujeme...

Byl jsem na služební cestě a zdržel jsem se do pozdního večera a tak jsem se domů vracel až nočním autobusem. Před sebou jsem měl skoro tři hodiny cesty. Autobus byl poloprázdný, lépe řečeno cestovalo nás asi deset. Když jsem nastupoval, vedle mě stála celkem bederní čtyřicítka, které jsem ukázal rukou, aby nastoupila přede mnou. Podívala se na mě a jen tak se usmála a řekla “děkuji”. Posadila se v zadní části, a když jsem si po zakoupení lístku šel sednout, opět se pousmála a v polotmavém autobusu se mi zdálo, že ten úsměv nebyl jen tak nahodilý, ale dobře mířený. Také jsem se pousmál a sedl jsem si na sedadlo na druhé straně uličky.

“Asi pojedeme spolu” osmělil jsem se říct. “Snad nám to rychleji uteče toto noční cestování” pokračoval jsem. Její odpověď byla “Alespoň se nebudeme nudit v této noční tmě a uběhne to rychle”. “Nemám ráda takové noční cesty, neboť téměř vždy usnu a potom se rozeberu a nemohu doma usnout. Manžel už většinou spi a mně je pak smutno”, pokračovala v rozhovoru. “Vždyť já taky nejsem na tom lépe”, odvětil jsem a pokračoval “člověk se trochu prospí a doma nemůže usnout. Manželka také už dávno spí a umím si představit, že by po služební cestě se daly dělat i jiné věci než spát. Vůbec mě to nebaví ležet a jen tak koukat do stropu “.

” Vždyť o to jde, nedá se usnout, a když muž ještě začne chrápat a nemá se k ničemu, přitom se osprchujete, upravíte a nikdo si vás nevšimne, tak je to špatně “odvětila na moje slova. “Můžu si přisednout?” zeptal jsem se a její zvláštní malý usměv mi dal najevo, že čekala jen na tento okamžik. “Samozřejmě, alespoň mi nebude smutno a rychleji mi uběhne čas a doma spíš usnu.”

Tak jsem si přesedl a po pár minutách jsme odešli z nástupiště a autobus nabral směr domů. Šofér na okraji města zhasl světla a náš rozhovor pokračoval dál, ale už jsme si povídali tišším hlasem a tak naše hlavy byly blíž k sobě. Při jednom z takových debat navrhla, abychom si tykali a hned mě políbila. Na oplatku jsem jí jeden horký polibek vrátil a naše jazyky se setkaly. Nevím, jak dlouho jsme se líbali, ale probralo mě, když zašeptala “do ní ještě nesmíš strkat prsty, snad později”.

Jízda autobusem pokračovala dál a její ruka se dostala do mých kalhot a začala tam zpracovávat mou pýchu. Můj prst se na oplátku vnořil hluboko do jejího lůna, které měla pěkně zarostlé. Velmi silně byla navlhlá. Zašeptala mi do ucha “Neblázni, šíleně mě vzrušuješ a pak se nebudu moci uklidnit”. Odpověděl jsem jí “Nevadí, na autobusovém nádraží mám auto a pak to provedeme i jinak “. Neodpověděla nic, jen za chvíli s ní zalomcovala a stáhla silně stehna a vychutnávala si orgasmus. „Toho mého nepouštěj ani na chvilku. Po několika minutách se probrala a pošeptala “asi jsem se zbláznila, tohle jsem nikdy muži neudělala “. ” Nedělej si z toho nic, ani já ženě “.” Ale jednou to přijde a musíme tím projít “.

” Doufám, že ti bylo dobře a lépe se ti usne “.” Fantasticky mi bylo. A s tím autem si to myslel vážně? “” Samozřejmě, přece tě nepustím domů neukojenou”? Cesta nám ubíhala a v hluboké noci jsme vystoupili. Přímo jsme utíkali do auta. Asi po kilometru jsem zajel do takových křovin a doslova jsme ze sebe strhávali věci. Netrvalo dlouho a moje dýka zakotvila v její mušličce. Po hodince jsem ji zavezl domů a já jsem také odjel domů. Usnul jsem tak jako nikdy. Krásně vysílený a blažený. Ráno, když jsem se probral a přišel do práce, první z věci bylo, že jsem jí zavolal. Také krásně usnula a její muž ani nevěděl, kdy přišla. Jednoho dne mi zavolala, že dva dny má volný byt, abych si udělal volno. Stalo se a já jsem si užil téměř dva dny krásného a divokého sexu. Nikdy jsem nevěřil, že nevěra, kterou jsem prožil poprvé, může být tak krásná – omlouvám se všem věrným.

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here