Toužíte být dokonalou partnerkou?

0
941

An_Ideal_Husband_Arts_UmbrellaKaždá z nás touží být dokonalou. Dokonalá žena, přítelkyně, partnerka, manželka, matka … Tedy dokonalá podle možností. Samé totiž dobře víme, že to stále nejde. Vlastně to jde jen málokdy. Ne každé ráno se stíháme dokonale upravit. Možná nemáme ty nejhustější vlasy na světě, ale za to máme nějaké to kilo navíc a možná jsme někdy chaotické a roztěkané. To však neznamená, že nemůžeme být v jeho očích bezchybné. Jak nás vidí muži? Jakou ženu považují za tu osudovou femme fatale? Toto nám odkazují:

Pečujte o sebe

Inu, všechny jsme se nenarodili s dokonalou tváří, úžasnými vlasy a postavou jako z fitness centra. To dobře víme. Nezbývá nám tedy nic jiného, ​​než přiznat si tuto skutečnost a starat se o sebe každý den. Přiměřený make up, upravená koruna krásy a vhodné oblečení je to, co si na vás muž zaručeně všimne. My k tomuto pravidlu přidáváme ještě jednu radu: “Každý den se obleč tak, jako by ses měla sejít se svou největší sokyni v lásce. Ať odpadne.

Buďte sebevědomé a nezávislé

Víte co chcete a podle toho se chováte. Jste si vědoma svých kvalit, které i využíváte, ale zároveň jste si vědoma i svých nedostatků, které se snažíte odstranit. Na muži nelpíte. Sebevědomá a nezávislá žena je pro muže velkým lákadlem. Všeho však s mírou. Nezapomínejte na to, že ego muže je snadno zranitelné. Proto nemůžete být až natolik sebevědomá a nezávislá, abyste mu z času na čas nedovolili pozvat vás na drink a také ho i zaplatit. Muž byl předurčen k tomu, aby se o svou ženu staral. Mají to zkrátka v povaze. Když jsme už při mužském egu, nezapomeňte, že chlapa je třeba podporovat. Stůjte za ním. Ne nadarmo se říká, že za každým úspěšným mužem stojí žena. Podporujte ho ve všech jeho rozhodnutích, o kterých je sám přesvědčen. Občas s ním jděte na fotbal, jindy ho nechte jít s jeho kamarády.

Buďte ženou do kočáru i do vozu

Pokud vám řekne: “Jdeme k mé mámě”, oblečte si to nejslušnější, co máte ve skříni, buďte milá a usměvavá. Pokud vám řekne: “Jdeme ven s kamarády”, oblečte se tak, abyste se líbily a buďte přátelská a komunikativní. Pokud řekne: “Jdeme k mým rodičům pomoci do zahrady”, určitě si vezměte tenisky a tepláky, i kdybyste je nikdy před tím na sobě neměla a usilovně pracujte. Nezapomínejte na to, že vás vidí potenciální tchyně. Zkrátka, buďte opravdu žena do kočáru a do vozu. Netrpte syndromem tatínkové princezny.

Buďte milá a vtipná  

Řiďte se tím, že co vyzařujete, to i přitahujete. Milá, vtipná a společenská žena je snem každého chlapa. S takovou partnerkou se muž nestydí ani mezi svými přáteli. Ví totiž, že stejná bude i k jeho kamarádům. A ti mu ji budou závidět.

Nežárlete

Uvědomte si, že chlap je vždy jen chlap. Ať to zní jakkoliv. Vždy je to ten muž, který se podívá za (téměř) každou sukní. Ale my ženy nejsme také jiné. Dívat se je však dovoleno. Buďte si proto vědomy své hodnoty a také toho, že vy jste jeho vyvolenou právě, proto jaká jste a on nepotřebuje žádné jiné ženy. Na co i, když on má tu dokonalou? Nechte ho dýchat, jít ven s kamarády, na fotbal, čas od času ho nechte i opít se, a na druhý den mu s láskou uvařte dobrý vývar. Bude vás milovat.

Mějte rady sex

Ano, ano, ano. Pravidlo o sexu při tomto tématu samozřejmě nesmí chybět. Vždyť víte, jací jsou ti muži. Přesto, že i my, ženy, ho máme rady, tak ho jen některé nepotřebujeme v takovém množství. Pokud však chcete být v jeho očích dokonalou, milujte sex. A on bude milovat vás. Sex si užívejte, nebojte se a hlavně, nestyďte se zkoušet něco nového. Buďte iniciativní a překvapte ho vždy, kdy se to jen dá a kde se to jen dá.

VIDEO: Jak si najít a udržet muže


Zdroj obrázku: commons.wikimedia.org

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here