Jak přežít první rande

0
724

AmourPokud jdete po dlouhé době na rande a nevíte si rady co na sebe, jak se chovat a zda se po prvním rande ozvat jako první, máme pro vás pár rad jak si zachovat chladnou hlavu i když nebude vše probíhat podle vašich představ.

Nevíte co na sebe

Nezáleží na tom, za jakých okolností a kde se rande bude konat, jisté je, že vy chcete udělat dojem. A to je správné, i když nejdůležitější je, si připomenout jednu velmi podstatnou věc “méně je někdy více”. Některé ženy dělají chyby v tom, že se na dlouho plánované rande až natolik připravují, že nakonec je efekt přesně opačný. Nemusíte přece 3 hodiny ležet ve vaně s maskou na obličeji, pak si další dvě hodiny natáčet vlasy s horkými natáčkami a jít k profesionální vizážistce, která se specializuje na svatby a plesy. Muži si to nevšimnou. Vtip je v tom, že čím přirozenější budete působit, tím větší dojem uděláte. Make-up na jaký jste zvyklá, vlasy které jsou upravené, ale působí ležérně a sexy. Vyberte si šaty, které zvýrazní vaše křivky – zaručený úspěch. Muži nemají rádi tuny make-upu a výrazné módní výstřelky. Chtějí přirozenou ženskost a sebevědomou ženu. Takže příště, pokud si opět řeknete před skříní, že nemáte co na sebe, podívejte se trochu lépe a určitě najdete něco, v čem se budete líbit sama sobě a určitě i okolí. Vlasy si upravte jako obvykle, nic výjimečného, ​​nejdete přece na stužkovou, ale na rande, kde se snažíte zapůsobit na obyčejného chlapa.

Výběr místa

Většina lidí si na první rande zvolí kino, bar nebo restauraci. V kině je sice tma, popcorn a skvělý pocit, že sedíte vedle sebe blízko, ale na prvním rande je důležité dozvědět se něco o muži, který se vám líbí. V baru hrají hudbu, drinky vám dodávají odvahu, možná si zatančíte, ale o konverzaci zde také nepůjde. Chcete-li seriózní rande, nejlepší místo je restaurace, tichý podnik, nebo procházka v parku kde se můžete dozvědět o tom druhém co nejvíce.

O čem si povídat?

Témata jako válka v Sýrii, a globální oteplování nejsou nejlepší volbou pro první rande. Nenucená konverzace typu, jaký jste měli oba den a co se zajímavé stalo v posledních dnech je určitě vhodnější, než otázky jak z policejního výslechu, kolik bývalých měl, kolik vydělává a jaké značky má auto. Nepokládejte příliš osobní otázky. Chlap má pak pocit, že je příliš vyslýchán. Na prvním rande je důležité poznat, jestli jste na stejné vlnové délce. Není podstatné, o čem hovoříte. Důležitý je tón hlasu, vystupování a pozorování, zda jsou tam společné sympatie. Pokud ano věřte, že o témata nebude nouze.

Nejčastější chyby, kterých se ženy dopouštějí

Na rande přijdou s přílišným očekáváním a nejsou samy sebou. Myslí si, že pokud budou samy sebou, nemají šanci uspět při žádném chlapovi. Věřte nebo ne, toto vám nadělá více škody než užitku. Pokud rádi čtete knihy od JK Rowlingové, milujete americké komedie a máte rady knedlo, vepřo, zelo, přiznejte to. Není nic horšího, než se přetvařovat nebo hrát na někoho, kým opravdu nejste. Nemusíte být zase až tak otevřená, že mu řeknete, že ho milujete od okamžiku, kdy jste ho spatřila a že nejraději byste měla jeho plakát doma na stěně, ale hrát se na primadonu také není dobrý nápad. A pokud se do vás opravdu zamiluje, tedy resp. do té, kterou jste hrála, budete ji muset představovat během celého vašeho randění, možná vztahu. Stalo by vám to zato?

Dále je důležité vycítit, jestli jste se muži líbila

Mnoho žen je buď málo sebevědomých, které si myslí, že nemají šanci. A pak jsou tu ty, které si myslí, že mohou mít každého. Všímejte si malé znamení, jako například zda během rande zvedá telefony, dívá se na hodinky, vůbec vás neposlouchá a na všechno říká to je skvělé. Pokud zvedá telefony za řadou jako operátor, nemá o vás zájem, protože chlap, který by zájem měl, si telefon vypne nebo jej alespoň nezvedá. Odjezd typu “promiň, musím jít něco vyřídit, strašně mě to mrzí” je také znakem, že s tímto chlapem se už asi neuvidíte.

Máte mobil zapnutý 24 hodin denně?

Pokud jste se setkali v pondělí a on vám do čtvrtku nezavolá, klidně si mobil vypínejte. Už nezavolá. A pokud máte chuť mu zavolat vy, nedělejte to. Pokud by vás chtěl slyšet, zavolal by on. Zbytečně budete mít ze sebe špatný pocit a snaha, kterou vynaložíte, se vám nikdy nevrátí.

VIDEO: Co nedělat na prvním rande

Zdroj obrázku: commons.wikimedia.org

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here