Pár tipů – jak sbalit kluka

0
663

Heart Shape

V dobách dávno minulých bylo nežádoucí, aby mladá slečna dala impuls k seznámení s chlapcem. Sňatky byly domluvené, koukalo se na věno, nikoho nezajímala láska, ale jen prosperita hospodářství.

Dnes je vše jiné! A jak říká jedno staré ruské přísloví: ´Láska není brambora – tu si nepřivezeš do dvora.´ Ano, lásce se musí někdy pomoci. Chlapci jsou nesmělí a dívky nedočkavé. Proč čekat na někoho, kdo se nám nelíbí?

Tak jdeme na to dívky a představíme si několik triků – jak sbalit kluka 

Oční kontakt

Tady to začíná a také někdy končí, pokud se chlapci nelíbíš, pak nepomohou žádné komplimenty ani triky. V opačném případě skenuj celé jeho tělo a potutelným úsměvem dej najevo, že se ti líbí a stal by za hřích.

Řeč těla

Natoč se nohama směrem k chlapci, který tě upoutal, a s velkým zájmem naslouchej jeho hlasu. Nic nepokazí ani noha přes nohu, zejména pokud tvoje tělo halí krátké šaty. Měj se ráda a tvé pozitivní vibrace ho brzy dostanou.

První impuls – romantik

Toužíš se toho krasavce dotknout? Nabídni mu čtení z ruky, zajisté bude ohromen a překvapen, když se doví, že ho čeká seznámení s pěknou dívkou. Popiš samu sebe – to mu přijde vtipné.

První impuls – drsňák

Je drzý? Tak buď drzá taky a začni třeba jeho účesem: ´Ten účes ti udělali v místním kadeřnictví zdarma, nebo ti za to zaplatili?’ Snaž se být stále v opozici. Líbí se mu tohle auto nebo tahle hudba – odporuj a on se bude snažit tě porazit svými argumenty, pokud se ti bude dařit mít vždy poslední slovo – zaujmeš.

První impuls – sportovec

Hraje fotbal, hokej nebo košíkovou? Choď na jeho zápasy a přímo hypnoticky ho sleduj. Pozor, ať nevypadáš jako roštěnka, která příkladně o fotbalu nic neví a kouká jen klukům na trenýrky.

První impuls – skaut

Nauč se perfektně uvázat ten nejtěžší uzel a ve vhodné chvíli, předveď své umění. Taktéž si přečti skautskou příručku a zapamatuj si nějaké špeky – nebude toužit po jiné.

Rada nad zlato

Nikdy nedávej příliš najevo, že po něm jedeš! Každý chlap chce svůj protějšek dobývat. Jsou to lovci, touží svou laňku štvát a uštvat, tak proč jim to brát. Buď tajemná, a pokud bude mít pocit, že tě dostal, udělej pravý opak toho, co očekává, ale nezapomeň na sebe nějakým vhodným a nápaditým způsobem nechat kontakt, aby si tě mohl najít …..

Usměvavá tvář je mnohem lepší než rozmrzelý pohled  

Naslouchání

Rád mluví o své motorce? Trpělivě a s úsměvem naslouchej a občas se něco k danému tématu i zeptej. Při loučení mu dej najevo, jak ses dobře bavila, přestože tě od počátku kousala nuda. On se ovšem rozloučí s pocitem krále a bude žít s přesvědčením, jakou úžasnou a skvělou ženskou poznal.

Vysílej smyslné úsměvy a erotické signály

Jeden smyslný úsměv vydá za sto slov. V duchu opakuj slova, které bys mu ráda sdělila, a pokud je aspoň trochu vnímavý, tak tvůj příval erotické energii zachytí a sám se pokusí navázat rozhovor.

Síla sugesce

Mluv o věcech, které miluješ, zatímco se dotýkáš jeho paže – uvědomí si význam slova milovat a spojí si ho s vámi dvěma,” tvrdí někteří psychologové.

Nech se inspirovat kočkou

“Kočky jsou od přírody komunikativní a dokážou s lidmi manipulovat – mohou také vysílat toužebné signály plné lásky bez jediného slovíčka,” říkají specialisti na neverbální komunikaci.

Lichotky, lichotit a pro změnu zase lichotit

´Ty se vyznáš! To bych nikdy jako ty nedokázala. S tebou je vážně sranda! Máš pravdu, já jsem tak hloupá! Tobě to pálí! Tobě to sekne!´ …..  fantazii se meze nekladou.

Buď poraženou

Nech ho vyhrávat, ať už jde o hádku, karty, v čemkoli … ješitnost musí stranou, pokud chceš toho svalovce sbalit.

Pohrávání se s vlasy

Starý a osvědčený trik – účinnost nesmrtelná. Nemá vlasy? Tak je třeba zdůraznit, že se ti máničky nelíbí, že holohlavý chlap je chytřejší, vypadá mužněji a je rozhodně víc sexy.

Buď pozitivní, vtipná a nad věcí. To vše okořeň sarkasmem

Nikdo nemá rád naivní negativistky, co se stále hádají a někomu odporují. Není ovšem nutné, abys svého milovaného stále obdivovala a zahrnovala ho lichotkami, i tady platí staré přísloví: ´Všeho moc škodí

Neschovávej své city za sexuální žádostivost

Kluci nejsou hloupí a dobře poznají rozdíl mezi fyzickým sváděním a zamilovaným flirtováním. Neustále dotýkání a ohmatávání, vypadlé ňadro a tanga deroucí se bez námahy z kalhot jen vyvolají dojem, že jsi nadržená jako sáňky v létě. A to přece nechceš! Ty toužíš po delším vztahu a ni po jedné noci.

Daruj své lásce na památku nějaký drobný dárek

Nebuď lakomá a zahleděná do sebe

Jak jinak si dokázat vzájemnou náklonnost, než tak, že se s ním láskyplně podělíš o oblíbený zmrzlinový pohár nebo koktejl?

VIDEO: 7 tipů jak sbalit kluka

Zdroj obrázku: Freeimages.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here